Showbiz

Pas pushimeve relaksuese, Arbana kapet ‘mat’ nëpër rrugicat e kryeqytetit me Eduart Grishajn (FOTO)

Arbana Osmani është kthyer nga pushimet e saj në ishullin grek dhe është fotografuar bashkë me Eduart Grishajn, rrugëve të Tiranës.
Featured image of article: Pas pushimeve relaksuese, Arbana kapet ‘mat’ nëpër rrugicat e kryeqytetit me Eduart Grishajn (FOTO) Moderatorja, Arbana Osmani dhe regjisori, Eduart Grishaj.

TIRANË– Edhe pse asnjëri s’e ka pohuar dhe lidhja po mbahet e fshehtë, Arbana dhe Eduarti janë fotografuar shpesh bashkë. Lajmi.net ka siguruar disa foto të shkrepura rrugëve të kryeqytetit, ku shihet moderatorja, që është tek dera e makinës së saj dhe Eduart Grishaj që ngjit shkallët.

Epo, çifti më kot mundohen të mos e pranojnë që janë bashkë sepse gjithmonë janë parë dhe fotografuar krah njëri-tjetrit. Madje as dedikimet e bëra nga të dy nuk kanë munguar në rrjete sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Moderatorja, Arbana Osmani dhe regjisori, Eduart Grishaj.
Moderatorja, Arbana Osmani dhe regjisori, Eduart Grishaj.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment