Showbiz

Pas një mungese të gjatë, lajme të mira nga Unikatili! Koncert madhështor në Mitrovicë (VIDEO)

Reperi Unikatil vjen me lajme të mira pas një pritjeje të gjatë!
Featured image of article: Pas një mungese të gjatë, lajme të mira nga Unikatili! Koncert madhështor në Mitrovicë (VIDEO) Reperi Unikatil

Në një video të postuar në llogarin e tij në Instagram reperi i është drejtuar fansave ku  konfirmoi se më 27 korrik do të mbajë një koncert në Mitrovicë në stadiumin “Adem Jashari”.

“27 Korrik!! Mitrovicë. Stadiumi ADEM JASHARI,”- shkruan reperi në profilin zyrtar në Istagram.

Ky njoftim i reperit ka surprizuar te gjithë adhuruesit e flakt të muzikës së tij.  Thuhet që ky konceret mund të jëtë dalja e fundit e reperit në skenë duke përmbyllur një karrierë shumë të suksesshme.

Vetë reperi nuk është shprehur nësë ky do jetë koncerti i fundit apo dhe fundi i tij në muzikë.

Koncerti që do mbahet në Mitrovicë mendohet që do të jetë i përmasave botërore. Kjo pasi fansat e reperit janë të shumtë dhe nuk mund ta humbasin performancën e tij, e cila mund të jetë e fundit .

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

View this post on Instagram

 

27 Korrik!! Mitrovicë. Stadiumi ADEM JASHARI 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 @te3e3e

A post shared by Unikkatil (@unikkatilofficial) on


(D.K/Dosja.al)

Shto Koment