Rajoni

Pas ndeshjes humb në Prishtinë tifozi anglez, policia në kërkim të tij

Një tifoz angles ka humbur pas ndeshjes mes Kosovës dhe Anglisë.
Featured image of article: Pas ndeshjes humb në Prishtinë tifozi anglez, policia në kërkim të tij Ndeshja Kosovë-Angli

Kosovë- Pas ndeshjes mes Kosovës dhe Anglisë në Prishtinë ka humbur një tifoz anglez. Mediet kosovare shkruajnë se tifozi ishte në gjendje të dehur në momentin që ndarë nga miqtë e tij.

Ende nuk dihet identiteti i tij dhe deri më tani nuk ka asnjë informacion për tifozin. Policia ka nisur kërkimet për të.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndeshja mes Kosovës dhe Anglisë përfundoi me rezultatin 0 me 4, një humbje e thellë kjo për shqiptarët.

J.V/Dosja.al

Shto Koment