Showbiz

Pas ndarjes, Tuna Sejdi bëhet nënë për herë të dytë! Ndan fotot nga salla e operacionit: U bekova me dy djem

Në fshehtësi të plotë këngëtarja Tuna Sejdi është bërë nënë për herë të dytë. Ka qenë vetë këngëtarja ajo që ka zbuluar emrin dhe gjinin e fëmijës.
Featured image of article: Pas ndarjes, Tuna Sejdi bëhet nënë për herë të dytë! Ndan fotot nga salla e operacionit: U bekova me dy djem TUNA

KOSOVË– Këngëtarja e njohur Tuna Sejdi dhe Patris Berisha janë bërë prindër për herë të dytë. Lajmin ka zgjedhur ta japë vetë këngëtarja në këtë ditë të veçantë që përkon me ditën e nënës.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj emrin dhe gjininë e foshnjës me një postim të ndarë në rrjetet sociale. Në fotot e publikuar nga salla e operacionit ajo bën të ditur se dëshira e saj ka qenë të ketë një mashkull që do ta dojë gjithmonë.

Luta Zotin të më sjell në jetë një mashkull që do të më dojë gjithmonë. Ai më bekoi me dy djem.Gëzuar Dita e Nënës!Proud Mom of Tian and Zen,”- shkruan ajo.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by 𝗧𝗨𝗡𝗔 (@tunasejdi)

Ky lajm vjen pas ndarjes së saj me Patris Berishën, i cili është babai i dy djemve të saj.

(f.i/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment