Showbiz

Pas ndarjes, Robert Berisha poston foto me trupin muskuloz, i tregon Norës se çfarë ka humbur

Nga pushimet, Roberti ka postuar një foto në Instagram, ku ka nxjerr në pah linjat trupore dhe muskujt e tij.
Featured image of article: Pas ndarjes, Robert Berisha poston foto me trupin muskuloz, i tregon Norës se çfarë ka humbur Robert Berisha

KOSOVË– Pas Nora Istrefit, edhe Robert Berisha ka nisur pushimet e tij të verës edhe pse pak me vonesë. 

Nga pushimet, Roberti ka postuar një foto në Instagram, ku ka nxjerr në pah linjat trupore dhe muskujt e tij.

Krah fotos së postuar, Roberti shkruan se nuk ka nevojë për asnjë filtër pasi ka një trup me linja perfekte. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Robert Berisha

Deri më tani, pas ndarjes së bujshme nga Nora, Roberti është parë në foto me një tjetër vajzë, por ai nuk e ka pranuar lidhjen me të.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment