Showbiz

Pas ndarjes, Robert Berisha poston foto me trupin muskuloz, i tregon Norës se çfarë ka humbur

Nga pushimet, Roberti ka postuar një foto në Instagram, ku ka nxjerr në pah linjat trupore dhe muskujt e tij.
Featured image of article: Pas ndarjes, Robert Berisha poston foto me trupin muskuloz, i tregon Norës se çfarë ka humbur Robert Berisha

KOSOVË– Pas Nora Istrefit, edhe Robert Berisha ka nisur pushimet e tij të verës edhe pse pak me vonesë. 

Nga pushimet, Roberti ka postuar një foto në Instagram, ku ka nxjerr në pah linjat trupore dhe muskujt e tij.

Krah fotos së postuar, Roberti shkruan se nuk ka nevojë për asnjë filtër pasi ka një trup me linja perfekte. 

Robert Berisha

Deri më tani, pas ndarjes së bujshme nga Nora, Roberti është parë në foto me një tjetër vajzë, por ai nuk e ka pranuar lidhjen me të.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment