Showbiz

Pas ndarjes nga një lidhje pasionante, Dafina Zeqiri s’humb kohë! Nis romancën me mikun e ngushtë (FOTO)

Zbulohet lidhja e Dafina Zeqirit me DJ Geek, i cili prej kohësh ka qenë një mik i ngushtë i këngëtares.
Featured image of article: Pas ndarjes nga një lidhje pasionante, Dafina Zeqiri s’humb kohë! Nis romancën me mikun e ngushtë (FOTO) Këngëtarja, Dafina Zeqiri.

TIRANË– Dafina Zeqiri dy vite pas ndarjes duket se është përfshirë në një tjetër romancë, tashmë me mikun e saj të ngushtë me të cilin ka pasur dhe bashkëpunime. Burime nga “Icon Style” bëjnë me dije se prej kohësh këngëtarja kosovare ka nisur një histori dashurie me DJ Geek.

Dj Geek e tregon hapur pëlqimin e tij ndaj këngëtares pasi nuk ndalet pa postuar çdo hit të Dafina Zeqirit, madje dhe komentet me ikona dashurie nuk mungojnë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Dj Geek dhe komenti i Dafina Zeqirit.

Risjellim në vëmendje dhe këngën që ata kanë bërë bashkë “Alo”, ku ata shfaqën në momente romantike pranë njëri-tjetrit.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment