Showbiz

Pas mungesës së gjatë, rikthehet në ekran Fatma Methasani. Moderatorja merr nën drejtim programin e ri

Pas një pauze të gjatë në ekrani, moderatorja por edhe drejtuesja e 'IN' tv-së,Fatma Methasani ka njoftuar rikthimin në ekran me një projekt të ri.
Featured image of article: Pas mungesës së gjatë, rikthehet në ekran Fatma Methasani. Moderatorja merr nën drejtim programin e ri Fatma Methasani

TIRANË–  Moderatorja që i solli një frymë ndryshe ekranit, Fatma Methasani ka vendosur t’i rikthehet ekranit pas një periudhe të gjatë pushimi që erdhi si pasojë e shtatëzanisë.

Projekti titullohet ‘Gen Z’ e do të ketë në fokus të rinjtë të talentuar që kanë spikatur në fushat e tyre.

Të rinj që do të prezantojnë me krijimet e tyre,  vijnë për herë të parë në ekranin shqiptar dhe nuk do të gjykohen nga një personazh i showbizit shqiptar, emri i të cilit është ende i panjohur.

Me anë të një postimi në Instagram Fatma na tregon se këtë projekt e ka shumë përzemër dhe mezi po presim ta shohim në ekran.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by Fatma Methasani (@fatma_methasani)

Kujtojmë se Fatma tashmë është në drejtimin e televizionit “IN”.

(o.l./dosja.al)

Shto Koment