Politike

Pas Metës, edhe Gjuzi shfaq ‘dashurinë’ për Berishën: Në 2 të natës i rri roje tek shtëpia, pas djalit më ka mua

 • SMS-të e Ramës/ Gjuzi nxjerr kërcënimet: Mos u vish më kështu se do të të...
 • Kreu i partisë Konservatore, Kujtim Gjuzit është shprehur se nëse "Doktori" ka nevojë për të ai do të jetë aty për ta mbojtur. 
  Featured image of article: Pas Metës, edhe Gjuzi shfaq ‘dashurinë’ për Berishën: Në 2 të natës i rri roje tek shtëpia, pas djalit më ka mua Kujtim Gjuzi dhe Sali Berisha

  TIRANË– Duket se ish-kryeministri Sali Berisha është pika e dobët e shumë prej politikanëve në vend. Pas presidentit Ilir Meta, i cili është shprehur publikisht se Berishën e ka pikë të dobët, edhe Kujtim Gjuzi nuk mbetet pas.

  I ftuar në studion e lajmeve të Report Tv, kreu i partisë Konservatore, është shprehur se nëse “Doktori” ka nevojë për të ai do të jetë aty për ta mbojtur. 

  “Po qe punë për ushtar të Berishës, nëse ka nevojë Sali Berisha në 2 të natës unë do t’i rrij tek shtëpia roje. Pas djalit të vet më ka mua. Se ne të regjimit monarkik nuk i lëmë vajzat të luftojmë,”-tha Gjuzi.

  Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

  Që në daljet e tij të para publike, Gjuzi ka shprehur gjithmonë adhurimin që ka për ish-kryeministrin dhe liderin historik të PD-së, Sali Berishën.

  (k.m/dosja.al)

  Shto Koment