Showbiz

Pas mashtrimit të Loredanës u përfolën për ndarje, reagon për herë të parë Mozzik (FOTO)

Mozzik ka bërë një reagim në rrjete sociale, duke treguar se është bashkë me Loredanën, teksa kryejnë xhirimet e një klipi.
Featured image of article: Pas mashtrimit të Loredanës u përfolën për ndarje, reagon për herë të parë Mozzik (FOTO) Reperët, Loredana dhe Mozzik.

Mozzik dhe Loredana, një ndër çiftet më të përfolura në shoëbiz duket se kanë pasur një krisje të marrëdhënies së tyre. Burime për Prive.al bënë me dije se çifti po kalonin një krizë në marrëdhënien e tyre, e cila erdhi pas lajmeve që qarkulluan në medie, për mashtrimin e madh të Loredanës me çiftin zviceran.

Ata për një kohë të gjatë nuk postuan momente dhe poza bashkë, dhe në rrjete sociale nuk shiheshin të dy. Mozzik u distancua për një periudhë nga Loredana, por duket se çifti po mundohet të rikuperojnë kohët e humbura, dhe të gjëjnë një rrugëzgjidhje për të qenë bashkë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Për herë të parë Mozzik ka postuar një foto nga studio e xhirimeve, ku në sfond duket dhe Loredana. Me siguri Mozzik dhe Loredana po e rimendojnë edhe njëherë ndarjen!

Postimi i Mozzik në rrjete sociale.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment