Showbiz

Pas lajmit të ndarjes Robert Berisha suprizon! Tundohet nga fotoja seksi e Nora Istrefit dhe bën veprimin që s’pritej

Robert Berisha ka pëlqyer një foto në të cilën ish-bashkëshortja e saj ka pozuar seksi dhe provokuese.
Featured image of article: Pas lajmit të ndarjes Robert Berisha suprizon! Tundohet nga fotoja seksi e Nora Istrefit dhe bën veprimin që s’pritej Këngëtarët, Nora Istrefi dhe Robert Berisha.

KOSOVË– Këngëtarët, Robert Berisha dhe Nora Istrefi konfirmuan lajmin e ndarjes pak javë më parë. Ishte Robert Berisha ai, i cili nëpërmjet një postimi lajmëronte ndarjen me këngëtarene e njohur dhe theksonte se e gjitha ka ndodhur në mënyrë paqësore.

Ditën e djeshme Nora Istrefi ka postuar një foto seksi, ku duket mjaft në formë. Me sa duket kësaj poze nuk i ka rezistuar as ish-bashkëshorti i saj Roberti. Ai ka pëlqyer foton e Norës.

Roberti pëlqen foton e Nora Istrefit.

Megjithatë Roberti kishte paralajmëruar se me ish-bashkëshorten e tij ruan një marrëdhënie miqësore, dhe nuk mbajnë distancë nga njëri-tjetri.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

Shto Koment