Showbiz

Pas infektimit të COVID-19, Alketa Vejsiu rrëfen për herë të parë simptomat që kishte

Alketa ka rrëfyer se nuk e ka kaluar në gjendje të rëndë por në gjendje mesatare, ku si fillim ka pasur temperaturë, ethe, dhimbje koke, rrufë, ikja e shijimit dhe nuhatjes dhe në ditën e pestë ka pasur këputje. Ajo ka rrëfyer se ka bërë dy here tampon dhe dy herë skaner.
Featured image of article: Pas infektimit të COVID-19, Alketa Vejsiu rrëfen për herë të parë simptomat që kishte ALKETA VEJSIU

TIRANË- Moderatorja Alketa Vejsiu kaloi koronavirusin para një muaji e cila qëndroi e izoluar prej 14 ditësh në shtëpinë e saj, së fundmi ka postuar simptomat që ka përjetuar nga koronavirusi.

Alketa ka rrëfyer se nuk e ka kaluar në gjendje të rëndë por në gjendje mesatare, ku si fillim ka pasur temperaturë, ethe, dhimbje koke, rrufë, ikja e shijimit dhe nuhatjes dhe në ditën e pestë ka pasur këputje. Ajo ka rrëfyer se ka bërë dy here tampon dhe dy herë skaner.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(s.s/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment