Showbiz

Pas fjalëve se këngëtarja shqiptare do të përfaqsojë sërisht Qipron në Eurovision, zbulohet e vërteta

Sipas disa lajmeve që dolën Eleni do të përfaqsonte sërisht Qipron në Eurovisioon këtë vit, por këto lajme janë hedhur posht nga labeli që menaxhon Elenin.
Featured image of article: Pas fjalëve se këngëtarja shqiptare do të përfaqsojë sërisht Qipron në Eurovision, zbulohet e vërteta Eleni Foureira.

QIPRO- Qipro këtë vit nuk do të përfaqsohet në Eurovision nga këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureria. 

Ka qenë vet këngëtarja që e ka refuzuar këtë kërkesë, pasi do që të qetësohet situata nga koronavirusi dhe që Eurovisioni të ketë shfaqje të rregullt.

Sipas disa lajmeve që dolën Eleni do të përfaqësonte sërisht Qipron në Eurovision këtë vit, por këto lajme janë hedhur posht nga labeli që menaxhon Elenin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërsa artistët që janë të interesuar për pjesëmarrjen në Eurovision janë:  Despina Savva, Ian Stratis, Eirini Papadopoulou, Leea Nanos, Ivi Adamou, Konnie Metaxa & Tasos Xiarcho, Melisses, Vangelis Kakouriotis, Katerina Stikoudi.

Eleni Foureria ka përfaqësuar në vitin 2018, Qipron në Eurovision ku me këngën “Fuego” doli në vend të dytë.

(I.A/dosja.al)

Shto Koment