Showbiz

Pas drekës me Habilajt, Ylli Baka shfaqet mes dy biondeve në Tiranë (FOTO)

Ylli Baka i fotografuar nga paparaci i Dosja.al.
Featured image of article: Pas drekës me Habilajt, Ylli Baka shfaqet mes dy biondeve në Tiranë (FOTO) Në foto, Ylli Baka.

TIRANË- Këngëtari i preferuar i muzikës popullore shqiptare,  Ylli Baka ndodhet në kryeqytet ku po merret me projekte të reja muzikore dhe së shpejti pritet ndoshta edhe ndonjë klip i ri.

Këngëtari është fotografuar ditën e sotme nga paparaci i Dosja.al në ambjentet e një bari në Tiranë. Ai ishte i shoqëruar nga dy bionde dhe një burrë, duke shijuar kafen me të qeshura pafund.

Ylli Baka është përfolur pak kohë më parë për lidhjen me Habilajt, ku në bisedat e përgjuara u përmend edhe emri i tij.

Ai reagoi në lidhje me këtë dhe pranoi se ata janë vetëm fansa të muzikës së tij, e ashtu si gjithmonë donin thjesht ta ftonin në një koncert.

L.K/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment