Showbiz

Pas dasmës madhështore, Blero dhe Afrona nisin muajin e mjaltit në resortin luksoz (FOTO)

Dasma e tyre madhështore bëri bujë, ndërsa sëfundmi çifti ka udhëtuar drejt Amerikës për muajin e mjaltit.
Featured image of article: Pas dasmës madhështore, Blero dhe Afrona nisin muajin e mjaltit në resortin luksoz (FOTO) Blero dhe Afrona

TIRANË- Këngëtari i njohur, Blero i cili sëfundmi i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar dasurinë e tij në martesë me Afrona Dikën duket se poshijojnë në maksimum muajin e tyre të mjaltiti.

Dasma e tyre madhështore bëri bujë, ndërsa sëfundmi çifti ka udhëtuar drejt Amerikës për muajin e mjaltit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Përmes disa postimeve që të dy  kanë publikuar në rrjetet sociale duket se janë  në  një resort luksoz ku po qëndrojnë, “Timbers Kauai Ocean Club and Residences”,me  një pamje mahnitëse.

A.C/Dosja.al 

Shto Koment