Rajoni

Pas darkës së djeshme, Haradinaj pret në zyrë Thaçin

Pas darkës së djeshme, kryeministri i Kosovës Haradinaj ka pritur të zyrë presidentin Hashim Thaçi.
Featured image of article: Pas darkës së djeshme, Haradinaj pret në zyrë Thaçin
Përditësuar:

Kryeministri Edi Rama ditën djeshme darkoi me Ramush Haradinajn dhe presidentin Hashim  Thaçi bashkë me disa zyrtarët të lartë të qeverisë së Kosovës.  Mësohet se ata darkuan në shtëpinë e Thaçit por ende nuk dihet se për çfarë ata diskutuan.

Pas takimit të djeshëm Haradinaj ka pritur sot në zyrë Thaçin. “Në vazhdën e konsultimeve për agjendën shtetërore, sot prita në takim Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, para udhëtimit të tij në ShBA.”, shprehet Haradinaj në një postim në Facebook.

Duhet të themi se Haradinaj dhe Thaçi kanë debate në lidhje me çështjen e kufinjve të Kosovës dhe për taksën ndaj mallrave serbe.(Lexo edhe këtë)

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

J.V/Dosja.al

 

Shto Koment