Politike

2 orë mbledhje! Pas Dakos, Rama ia “jep” Durrësin Ardian Çelës, DOSJA që u paraqit gjatë takimit me drejtuesit e qarqeve (DETAJE)

Ka përfunduar mbledhja e kryeministrit Edi Rama pas dy orësh takim me drejtuesit e qarqeve në selinë e Partisë Socialiste.
Featured image of article: 2 orë mbledhje! Pas Dakos, Rama ia “jep” Durrësin Ardian Çelës, DOSJA që u paraqit gjatë takimit me drejtuesit e qarqeve (DETAJE) Edi Rama
Përditësuar:

TIRANE– Kryeministri Edi Rama zhvilloi ditën e sotme një takim me drejtuesit e qarqeve në selinë e Partisë Socialiste me të cilët ka diskutuar rreth organizimit të zgjedhjeve që do të mbahen më 25 Prill 2021.

Takimi që zgjati për rreth dy orë u mbyll para pak minutash e duket se janë bërë disa ndryshime shumë thelbësore për partinë rozë.

Gjatë mbledhjes ishte i pranishëm zëvendësuesi i ish-kryebashkiakut të Durrësit, Ardian Cela i cili është në pozicionin e koordinatorit të qarkut të Durrësit. Ky i fundit ka paraqitur gjatë mbledhjes dhe problematikat që ka qyteti bregdetar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kjo është mbledhja e dytë për ditën e sotme pasi paradite u zhvillua dhe një mbledhje tjetër ku pjesë e saj ishin dhe përfaqësuesit e qarqeve së bashku me grupin parlamentar.

(A.B)/Dosja.al

Një Koment në “2 orë mbledhje! Pas Dakos, Rama ia “jep” Durrësin Ardian Çelës, DOSJA që u paraqit gjatë takimit me drejtuesit e qarqeve (DETAJE)

  1. Bravo, e morem Beratin ne LSI-ja pa u lodhur. Rama e paska lene pa drejtues politik PSne e Beratit. Urraaaaa

Shto Koment