Showbiz

Partnerja ja bën Seldit 8 me 2: Sa herë ke qënë i fejuar

Ndërsa partnerja e tij për herë të parë në Instagram ka postuar një foto me këngëtarin ku  dhe i drejton një pyetje me spec.
Featured image of article: Partnerja ja bën Seldit 8 me 2: Sa herë ke qënë i fejuar Seldi Qalliu me partneren e tij

TIRANË- Këngetari Seldi Qalliu, pak ditë më parë zyrtarizoi lidhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela. Ai e beri lidhjen publike në datëlindjen e saj ku edhe postuan foto duke shkëmbyer puthje. Por në sy ra unaza që kishe partnerja e tij në gisht që dukej si unazë fejese.

Ndërsa partnerja e tij për herë të parë në Instagram ka postuar një foto me këngëtarin ku  dhe i drejton një pyetje me spec.

“Kur e pyes sa here ke qene i fejuar”

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kur e pyes sa here ke qene i fejuar 😅

A post shared by Cindycela (@cindycela) on


Ndërsa të shumë janë edhe komentet e ndjekësve që i thonë asaj se mund të jetë ajo që do të quhet ishi i Seldt në të ardhmen.

Seldi Qalliu më parë ka pasur një lidhje dashurore me këngëtaren Mimoza Shkodra por i dhaanë fund marrëdhënies së tyre në vitin 2018.

(I.A/dosja.al)

Shto Koment