Sport

Partnerja i shkakton “autogol” futbollistit të Interit, një foto në Instagram mund të fusë në telashe mesfushorin

Në shkrepjen e publikuar në profilin e saj në Instagram, të fshirë menjëherë, të dy shihen duke ecur përgjatë rrugës në të njëjtin skuter elektrik
Featured image of article: Partnerja i shkakton “autogol” futbollistit të Interit, një foto në Instagram mund të fusë në telashe mesfushorin Giulia Amodio dhe Stefano Sensi

ITALI-Stefano Sensi mund të futet në telashe. Nuk ishte një gabim gjatë lojë, as një fjali e gabuar në konferencën për shtyp, që e “fut në rreth” mesfushorin e Interit, por një selfie me partneren, Giulia Amodio. Në shkrepjen e publikuar në profilin e saj në Instagram, të fshirë menjëherë, të dy shihen duke ecur përgjatë rrugës në të njëjtin skuter elektrik.

Një sjellje e ndaluar nga kodi rrugor, i cili, në fakt, lejon përdorimin e këtij lloji automjeti vetëm për një person. Mesfushori jo vetëm që rrezikon një gjobë për thyerjen e rregullave, por edhe atë të Interit, që ka qenë gjithmonë i vëmendshëm ndaj sjelljes së pjesëtarëve të vet në rrjetet sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E.Ç (Dosja.al)

Shto Koment