Sport

“Do fitojmë ndeshjen e jetës”, Partizani vjen me një video nga futbollistët dhe stafi

Nëpërmjet disa mesazheve nga futbollistët, këta të fundit kanë përcjellë mesazhe për të gjithë tifozët e tyre, por njëkohësisht edhe shqiptarët.

TIRANË- Partizani ka shpërndarë së fundmi një video sensibilizuese, duke parë gjendjen që ka përfshirë Shqipërinë, por njëkohësisht edhe gjithë botën.

Nëpërmjet disa mesazheve nga futbollistët, këta të fundit kanë përcjellë mesazhe për të gjithë tifozët e tyre, por njëkohësisht edhe shqiptarët.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Qendroni në shtëpi, do e fitojmë ndeshjen e jetës, së bashku do ia dalim”, ka qenë mesazhi i tyre për këtë situatë anormale pandemie që ka goditur zemrën e Europës.

Mesazhe të tilla kanë dhënë edhe lojtarët e Kombëtares, që kërkojnë që kjo marrëzi të marrë fund sa më shpejt.

(e.ç./dosja.al)

Shto Koment