Politike

Partia Demokratike publikon VIDEON: Në kulmin e pandemisë, Edi Rama braktisi për 119 ditë detyrën. Asnjë ditë të vetme në zyrë

Në një video që ka publikuar në rrjetet sociale, thotë se Rama gajtë kohës së pandemisë dhe kryesisht për 119 ditë braktisi detyrën.
Featured image of article: Partia Demokratike publikon VIDEON: Në kulmin e pandemisë, Edi Rama braktisi për 119 ditë detyrën. Asnjë ditë të vetme në zyrë Foto Ilustruese

TIRANË- Partia Demokratike ditën e sotme ka ngritur denencimin duke thënë se Kryeministri Rama në kohët më të vështira të Shqipërisë nuk ka qenë në krye të detyrës.

Në një video që ka publikuar në rrjetet sociale, thotë se Rama gjatë kohës së pandemisë dhe kryesisht për 119 ditë braktisi detyrën.

Sipas PD qytetarët shqiptarë kanë nevojë për një qeveri që punon për ta.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.k.dosja.al)

Shto Koment