Politike

Partia Demokratike ndan videon: Rama-Doshi janë autorët e masakrës zgjedhore!

VIDEO
PD shkruan përkrah videos se Rama dhe Doshi janë dy autorët e masakrës zgjedhore.
Featured image of article: Partia Demokratike ndan videon: Rama-Doshi janë autorët e masakrës zgjedhore! Edi Rama

TIRANË– Partia Demokratike ka ndarë mëngjesin e sotëm një video në të cilën shfaqet Rama në një nga mitngjet e tij.

Në videon e publikuar nga PD, dëgjohet kryeministri Rama, i cili gjatë fushatës elektorale ka deklaruar: “Kur votat të fillojnë të numërohen ju do ta kuptoni sepse, PS që ta marrni mirë vesh ju, nuk është Edi Rama”.

PD shkruan përkrah videos se Rama dhe Doshi janë dy autorët e masakrës zgjedhore.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.b)/dosja.al

Shto Koment