LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Parashikimi i horoskopit: Veproni sot, mos e shtyni për një ditë tjetër!

11 Nëntor 2021, 06:08 Nga DOSJA
Parashikimi i horoskopit: Veproni sot, mos e shtyni për një ditë

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Në dashuri ka ardhur koha për të sqaruar çdo situatë të paqartë. Ndërsa në punë, duhet të prisni deri në dhjetor për të marrë lajme të mira.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Nëse duhet t’i thoni diçka partnerit tuaj, mos e shtyni për një ditë tjetër. Ndërsa në punë, mund të përballeni me disa pengesa nga rivalët tuaj, por në fund do ia dilni që të fitoni.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Në dashuri, do të keni takime interesante në orët e ardhshme. Në punë, nëse përkushtoheni shumë që të jepni maksimumin tuaj, në javët në vijim do të merrni disa oferta të mira.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Në dashuri, çdo mosmarrëveshje mund të zgjidhet lehtësisht. Nga ana tjetër në punë duhet të fokusoheni në një projekt më të madh.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Duhet të kujdeseni për veprimet dhe fjalët tuaja në marrëdhënie me partnerin/partneren. Këshillohet që të tregoheni të pjekur në gjithçka që bëni. Ndërsa në punë duhet të vlerësoni me kujdes çdo propozim.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Është koha më e mirë për të larguar mosmarrëveshjet e vjetra me partnerin. Ndërsa në punë, edhe nëse gjithçka nuk shkon ashtu siç dëshironi, mos u dorëzoni.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Në dashuri, nëse ka diçka që nuk shkon, do ia dilni të zhbëni çdo nyje dhe të zgjidhni situatën që ju shqetësoj. Në punë, rekomandohet që të bëni kujdes me shefat dhe bashkëpunëtorët.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Do të jeni të nevrikosur, ndaj shtyni cdo diskutim që keni me partnerin për ditën tjetër. Nga ana tjetër në punë duket sikur ju ka munguar pak entuziazmi kohët e fundit. Për këtë arsye do të punoni që të shihni sërish punën si më parë.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Do të jetë ditë interesante për ndjenjat. Në punë, periudha e pushimit ka mbaruar dhe duhet të përgatiteni që të jepni maksimumin tuaj për të punuar.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Dita nis në një mënyrë tepër pozitive për ju. Dëshira juaj është të kompensoni kohën e humbur. Ndërsa në punë, pritet që t’ju ofrohet që të merrni përsipër projekte shumë të rëndësishme.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Nëse jeni cift, do të keni dëshirë për të bërë plane për të shijuara disa momente të bukura bashkë. Ndërsa në punë, bëni atë që besoni se është e arsyeshme dhe shmangni diskutimet e panevojshme.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Prisni fundjavën për të marrë lajme të mira. Ndërsa në punë do të keni dëshirë të madhe për të arritur sukses, ndaj rezultatet nuk do të vonojnë.

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi parashikimi i horoskopi t horoskopi parashikimi i horoskopi t

Sondazh

Poll

E frikshme në Vlorë, burri gjuan me kallash në prani të fëmijëve pas sherrit me gruan

E frikshme në Vlorë, burri gjuan me kallash në prani të fëmijëve pas sherrit me gruan

U plagos për disa ullinj, vdes 55-vjeçari tek Trauma, nuk i mbijetoi dot plumbave

Policia aksion në call Centre

Zjarr në Berat, rrufeja godet shtyllën e tensionit, banorët mbeten pa energji elektrike

I këputi varësen nga qafa qytetares në Golem, arrestohet gjysmë i zhveshur 30-vjeçari

Zjarr në qendren e përpunimit të plehrave në Gjirokastër, policia nuk lejon gazetarët: Mos filmoni

Bllokimi i mjeteve lundruese pas tragjedisë në Himarë, protestë para Policisë së Shtetit

Inceneratorët, PL paraqet fakte të reja: Qeveria ka lënë peng në banka pronat publike

Banda e “skifterëve” i vë armën në kokë 23-vjeçarit për t’i grabitur paratë dhe biçikletën

Zjarr në“Malin e Bardhë”,banorët nisin aksionin para zjarrfikësve,shuajnë flakët me mjete rrethanore

Digjen pyjet në Mat! Aktivizohet një tjetër vatër zjarri, në Ulëz dhe Baz

Rreth 1 ton drogë në tre skafe, ja SKEMA që përdorën trafikantët për të 'mashtruar' radarët

Megaoperacioni antidrogë në Vlorë, policia jep detaje: U kap në ujërat italiane, kapëm 992kg kanabis

Turizmi në Shqipëri, Berisha konferencë urgjente: Kam 2 propozime, fokus tek transporti

E RËNDË! Përplasen dy makina pranë Kallmetit, 7 të plagosur, mes tyre dhe fëmijë

Tragjedia e Himarës, Policia aksion në bregdet, në 'shënjestër' dhjetëra 'Jet ski', gomone dhe skafe

Përfshihet nga flakët “Golfi” tek “Zogu i Zi”, shkak problemet teknike

Kulla e vrojtimit bosh...në Potam mungon roja bregdetare, pushuesit në mëshirë të fatit

Dita e tretë e protestave në Vlorë/ Pronarët e skafeve dhe gomoneve: Na lini të lundrojmë

8 kg kanabis, në makinë iu gjet edhe një kallashnikov! Arrestohen 3 të rinj në Tropojë

Bllokohen dy turistë gjermanë në Tropojë, përfundojnë në spital

Aktivizohet një vatër zjarri në Sarandë, digjet ullishtja

Sali Berisha: Ilir Meta është opozitar i vërtetë, do të bashkërendojmë aksionin

Çuçi pranon shoqatën e velierave: E kam krijuar me miq pasionantë, s'kam biznes

Bosh plazhi i Livadhit në Himarë, sezoni i verës dështim në Shqipëri

PARALAJMËRIMI/ Berisha-Ramës: Bëj ç’të duash, e ke kohën e numëruar!

Afera e Portit të Durrësit/ Berisha: Mos bini pre, mos blini apartamente

Tragjedia në Himarë/ Berisha: Janë zhdukur kamerat që kanë filmuar skenën e aksidentit

Meta: Do vendosë sovrani, do shikoni pastaj politikanët do bëjnë më si të fortë?

Meta i bën premtimin Ramës: Do përfundosh nën këmbët e popullit të lirisë!

Meta i del në krah Berishës: PD është një dhe vetëm një, koha e përgjumjes ka mbaruar

Begaj s'ka reaguar për tragjedinë e Himarës/ Meta: Nuk është etike ta komentoj, Çuçi të ketë turp

Ilir Meta: Iniciative ligjore në Kuvend për të garantuar indeksimin e pagave

Vrasja e 7-vjeçares në Potam, Arjan Tase mbërrin në Gjykatë, mbahet i fshehur nga kamerat

Tragjedia në Himarë, Berisha: Vogëlushja u vra nga një skafist qeveritar, duhet dorëheqje

A do kishte pasur dorëheqje po të ishte Basha ministër?Ja si i përgjigjet Berisha pyetjes pikante

Protesta para Kryeministrisë/ Bashkohet Ilir Meta dhe Sali Berisha

Incidenti/ Qytetari në protestë: Largohuni nga politika ju pleqtë! Berisha: Lëre mos e luaj!

Vrasja e 7-vjeçares, agravohet protesta, qytetarët përplasen me policinë

Manovra e rrezikshme në Shëngjin, Policia reagon pas videos me jet-ski: S'është aktuale

Fusnin mallra kontrabandë, arrestohen 4 persona

Protesta e sotme, Meta: Çdo qytetar duhet të jetë i pranishëm

Meta ngushëllime në familjen Avdia:Vrasje e paralajmëruar, tallje të thuash se kemi siguri në plazhe

E konfirmon! Berisha: Sot do jem në protestë si qytetar

Aksidenti me një viktimë në Elbasan, kamioni e bën COPË 'Benzin', autori qëndron ende në timon

Berisha te familja e 7-vjeçares: Krim horror, akt i kryer nga një njeri i qeverisë

Berisha del i përlotur nga familja Avdia

Tragjedia në Himarë/ Berisha shkon për ngushëllim në familjen Avdia

Tragjedia/ Nano vizitë te familja Avdia: S'dua të keqinterpretohet ardhja ime, jam këtu si prind

Zjarr i madh në Vaun e Dejës, mali i Zefjanës përfshihet nga flakët