Horoskopi

Energji dhe fat, bëni kujdes me xhelozinë ndaj partnerit/ Horoskopit, 18 gusht 2019

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, puna, dashuria dhe çështjet financiare do të jenë nën kontroll gjatë kësaj dite.
Featured image of article: Energji dhe fat, bëni kujdes me xhelozinë ndaj partnerit/ Horoskopit, 18 gusht 2019

DASHI

Sot xhelozia që do të tregoni ndaj partnerit, do të sjellë probleme në komunikim. Nëse nuk jeni çift, merrini gjërat ashtu si t’ju vijnë. Ju nuk duhet të bëni shpenzime financiare.

DEMI

Sot do të jeni të lumtur pranë partnerit tuaj. Nëse nuk jeni çift, dotë takoni një person të rëndësishëm që do të ndryshojë disa gjëra te ju. Në financë nuk keni shumë të ardhura.

BINJAKET

Sot do të keni komunikim të mirë me partnerin tuaj. Nëse nuk jeniçift, duhet të tregoheni vigjilent me të tjerët. Në financë do tëmenaxhoni siç duhet të ardhurat që keni.

GAFORRJA

Sot duhet të qëndroni më shumë me partnerin, për të realizuar disaprojekte që keni menduar. Nëse nuk jeni çift, do të takoni persona tëzakonshëm. Ju keni të ardhura financiare

.LUANI

Sot duhet të bisedoni me partnerin, për disa çështje të rëndësishme.Nëse nuk jeni çift, do të keni takime që do t’ju ndryshojnë statusin.Në financë mund të bëni disa investime.

VIRGJERESHA

Sot do të merreni me ato punë, që ju interesojnë më shumë në aspektinafektiv. Nëse nuk jeni çift, do të takoni një person të këndshëm. Nëfinancë merrni ndonjë ide nga miqtë tuaj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

PESHORJA

Sot do të merrni vendime të rëndësishme në aspektin afektiv. Nëse nukjeni çift, do të takoni një person që mund të bëhet partneri juaj. Nëfinancë bëni ato shpenzime që ju duhen.

AKREPI

Sot do të jetë një ditë pozitive për aspektin afektiv. Nëse nuk jeniçift, do të keni takime interesante. Në aspektin financiar do të bënimë shumë shpenzime, pasi keni të ardhura.

SHIGJETARI

Sot duhet të tregoheni tolerant me partnerin tuaj. Nëse nuk jeni çift,do të argëtoheni në shoqërinë e personave që doni. Në aspektinfinanciar nuk duhet të kryeni shpenzime.

BRICJAPI

Sot do të flisni hapur për gjithçka me partnerin tuaj. Nëse nuk jeniçift, pranoni ftesa nga miqtë tuaj për të dal. Aspekti financiar dot’ju favorizojë, për të bërë investime.

UJORI

Sot do të bisedoni për çështje të rëndësishme me partnerin tuaj. Nësenuk jeni çift, do të merreni me një projekt të ri. Në aspektinfinanciar nuk duhet të bëni shumë blerje.

PESHQIT

Sot keni ide ndryshe nga partneri, për një çështje të re. Nëse nukjeni çift, duhet t’i njihni mirë personat që do të takoni. në financëduhet të dini si të bëni disa investime.

Shto Koment