Horoskopi

PARASHIKIMI/ Astrologia Meri paralajmëron: Këto shenja horoskopi do gjejnë dashurinë e jetës

Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.
Featured image of article: PARASHIKIMI/ Astrologia Meri paralajmëron: Këto shenja horoskopi do gjejnë dashurinë e jetës Meri Shehu

Astrologe Meri ka lajme të mira për shenjat e horoskopit. Disa do nisin një lidhje të re e do gjejnë dashurinë e jetës. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi
Një prezantim shumë i mirë në një ambjent familjar do ju kujtoj që keni humbur shumë kohë me punë dhe njerëz që ju kanë lodhur dhe tashmë fillon një lidhje e re

Demi
Një udhëtim i shkurtër do ju shërbej për njohje të reja dhe takime për bashkëpunime të reja. Të pamartuarit ndoshta takojnë njeriun e që do bëhet pjesë e jetës së tyre

Binjakët
Një  çështje pune dhe ekonomie do marrë për mbarë dhe do ju shpërblej për mundimin e kohëve të fundit duke ju dhënë stabilitet

Gaforrja
Do takoni dashurinë e jetës tuaj apo njeriun karizmatik që do ju kujtoj se jeta juaj nuk ka kuptim pa atë

Luani
Një lidhje e fshehtë dhe një pasion i fshehtë do marrë një rrugëtim të bukur dhe do familjarizoheni me idenë dhe këtë lidhje të re

Virgjëresha
Sot do takoni njerëz që do bëhen pjesë e rëndësishme e jetës suaj sociale miqësisë dhe qëllimeve e përbashkëta. Mund të fillojnë shkëndijat e para të një dashurie

Peshorja
Një ditë shumë e mirë për një çështje pune dhe karriere. Sidomos do krijohen kushtet që ju të vlerësoheni apo të merrni atë që ju përket

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Akrepi
Më në fund Karma juaj do ju sjell atë që meritoni në jetën tuaj, personin e duhur duke ju hapur fatin në rrugëtimin më të bukur

Shigjetari
Lidhje dhe pasione të fshehta do vijojnë tu joshin shpirtërisht dhe t’ju pasurojnë ndjenjën edhe natën tuaj. Do keni një mbrëmje shumë pasionante

Bricjapi
Një martesë do jetë shumë fatlume për ju apo një takim që do ju prezantoj njeriun me të cilin do kaloni jetën këtej e tutje si jetë personale apo bashkëpunim

Ujori
Një lajm shumë i mirë do jetë fillimi i një periudhe shumë të rëndësishme për çështje familjare dhe karrierë sidomos punë, dashuri dhe karrierë së bashku

Peshqit
Ju duhet një Akrep në ditën e sotme t’ju çliroj emocionet dhe ndjenjat e ndrydhura dhe t’ju fus në rrugën e pasionit dhe të përkushtimit në një marrëdhënie.

Marrë nga FaceBook i Meri Shehut

(k.m/dosja.al)

Shto Koment