Showbiz

Para apo pas martese? Ermal Mamaqi tregon kur i ka shijuar më shumë seksi: Ende s’ka ardhur pjesa më e mirë

Mamaqi u pyet edhe për seksin se kur ka qenë më i mirë për të, para apo pas martesës me gruan e tij, Amarda.
Featured image of article: Para apo pas martese? Ermal Mamaqi tregon kur i ka shijuar më shumë seksi: Ende s’ka ardhur pjesa më e mirë Ermal Mamaqi

TIRANË– Aktori dhe moderator Ermal Mamaqi u është përgjigjur pyetjeve pikane, i ftuar në “After Party” të “Shiko kush luan”. Mamaqi u pyet edhe për seksin se kur ka qenë më i mirë për të, para apo pas martesës me gruan e tij, Amarda.

Seksi më i mirë para apo pas martese?”– ishte pyetja që iu shtrua Ermalit.

Mamaqi, në përgjigjen e tij tha se për të seksi është më i mirë pas martese, madje ende nuk ka ardhur pjesa më e mirë, sipas tij.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Uaaa! Mendoj që pas martese, por s’ka ardhur akoma pjesa më e mirë”-u përgjigj Ermali.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment