Aktualitet

Panik në Tiranë, merr flakë makina në lëvizje tek rruga e “Durrësit”

Në një njoftim për mediat, Policia e Tiranës njofton së ngjarja ka ndodhur tek rruga e “Durrësit.
Featured image of article: Panik në Tiranë, merr flakë makina në lëvizje tek rruga e “Durrësit” Foto ilustruese

TIRANË- Një makinë ka marrë pjesë teksa ka qenë duke lëvizur në Tiranë. Në një njoftim për mediat, Policia e Tiranës njofton së ngjarja ka ndodhur tek rruga e “Durrësit.

Më tej shtohet se mjeti ka pësuar një defekt teknik në pjesën e motorrit dhe po drejtohej nga shtetasi K.SH., i cili fatmirësisht nuk ka pësuar lëndime.

Më datë 01.08.2020, rreth orës 16:25, në rrugën e “Durrësit”, si pasojë e një difekti teknik në pjesën e motorrit, ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues K.SH., ku ka vetëm dëme materiale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton Policia.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment