Aktualitet

Panik në Borsh, digjet skafi në mes të detit (Video)

Mësohet se nga ngjarja nuk ka të plagosur.

BORSH– Një skaf është përfshirë nga flakët paraditen e sotme, duke bërë që pushuesit t’i përfshijë paniku.

Ngjarja ka ndodhur në ujërat e Borshit, ndërsa shkaqet nuk dihen ende.

Fatmirësisht mësohet se nga ngjarja nuk ka persona të plagosur. Balkanweb ka publikuar një video ku shihet skafi i përfshirë në flakë dhe zona e rrethuar nga tymi.

(f.m/dosja.al)

 

Shto Koment