Bota

Panik dhe frikë/ Po shijonin kafen në lokal, dy miqve u bie dritarja nga 9 metra lartësi në tavolinë

Dy miqtë ishin ulur në një tarracë në natyre në një dyqan Starbucks kur ndodhi incidenti. Asnjëri prej tyre nuk u plagos, por të nërvozuar ata thanë se do të padiste kafenë ku po pinte dhe qendrën tregtare në të cilën ndodhet.
Featured image of article: Panik dhe frikë/ Po shijonin kafen në lokal, dy miqve u bie dritarja nga 9 metra lartësi në tavolinë Momenti kur dritarja bie ne tavolinen e dy miqve

SHANGAI- Dy shokë që po pinin kafe kanë parë vdekjen me sy, pasi një dritare ra nga lartësia dhe u përplas drejtpërdrejtë me tryezën e tyre. Dy miqtë ishin ulur në një tarracë në natyre në një dyqan Starbucks kur ndodhi incidenti. Asnjëri prej tyre nuk u plagos, por të nërvozuar ata thanë se do të padiste kafenë ku po pinte dhe qendrën tregtare në të cilën ndodhet.


Në video, duken dy miqtë që largohen nga tavolina, ndërsa klientët e tjerë mblidhen e shikojnë dritaren, e cila duket se ka mbetur e padëmtuar nga përplasja.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(E.S. dosja.al)

Shto Koment