Bota

Pandemia s’ndalon dot seksin/ Çifti nga Anglia nuk pyet për koronavirus, kapen në mes të parkut duke kryer marrëdhënie

FOTO
Në Plymouth të Anglisë, një çift nuk ka pritur që të shkojë deri në shtëpi dhe ka bërë seks në mes të rrugës.
Featured image of article: Pandemia s’ndalon dot seksin/ Çifti nga Anglia nuk pyet për koronavirus, kapen në mes të parkut duke kryer marrëdhënie Pamje e ciftit

ANGLI- Edhe pse pandemia e Covid-19 ka izoluar të gjithë njerëzit brenda shtëpive, disa të tjerë kanë vendosur të përfitojnë nga rrugët e boshatisura.  Në Plymouth të Anglisë, një çift nuk ka pritur që të shkojë deri në shtëpi dhe ka bërë seks në mes të rrugës.

Pamje e ciftit

Siç shkruan DailyMail, një çifti i papërmbajtur, ishte filmuar nga qytetarët në parkun e qytetit duke kryer marrëdhënie në zonën e fëmijëve.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Pamje e çiftit

Dalja në park është aktualisht e ndaluar në Britaninë e Madhe, për shkak të koronavirusit, por duket se ky çift se ka pasur problem.

(A.K.Dosja.al)

Shto Koment