Politike

Pandeli Majko fut në ‘vallen’ e fushatës vëllezërit Endri dhe Stefi 

FOTO
Së fundmi, kësaj ‘valleje’ i janë shtuar vëllezërit Endri dhe Stefi, së bashku me këngëtarin tjetër, Erik Lloshin.
Featured image of article: Pandeli Majko fut në ‘vallen’ e fushatës vëllezërit Endri dhe Stefi  Pandeli Majko, Endi, Stefi dhe Erik Lloshi

TIRANË–  Ish-kryeministri Pandeli Majko, kandidat për deputet në listën e PS-së në qarkun e Tiranës, ka tërhequr pas vetes disa artistë në në fushatën intensive para zgjedhjeve të 25 prillit.

Së fundmi, kësaj ‘valleje’ i janë shtuar vëllezërit Endri dhe Stefi, së bashku me këngëtarin tjetër, Erik Lloshin.

Majko ka postuar një foto në rrjetin social ‘Facebook’, ku shkruan:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Me dy vëllezërit e këngës nga Korça Endri & Stefi dhe Erik Lloshin në një takim miqësor në Njësinë nr.5” shkruan Majko.

Fushata politike ka “rekrutuar” shumë këngëtarë dhe artistë për të tërhequr sa më shumë votues.

(kle.mu./dosja.al)

Shto Koment