Politike

“Kishte paguar portalin për të më sulmuar mua”, Oriola Pampuri denoncon publikisht rastin: Ma kanë thënë me emër e mbiemër

Pampuri shtoi se personi në fjalë kishte paguar një portal dhe ishin botuar disa shkrime dashkeqëse për te.
Featured image of article: “Kishte paguar portalin për të më sulmuar mua”, Oriola Pampuri denoncon publikisht rastin: Ma kanë thënë me emër e mbiemër Oriola Pampuri

TIRANË- Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri, ka treguar sot një hisotri që i kishte ndodhur disa kohë më parë.

E ftuar sot në emisionin “Ftesë në 5”, u shpreh se një person që ajo  e njihte kishte paguar për të bërë lajme kundër saj e ti dëmtonte imazhin.

Pampuri shtoi se personi në fjalë kishte paguar një portal dhe ishin botuar disa shkrime dashkeqëse për te. “Jam ndjerë shumë keq kur më kanë thënë që ‘dikush ka shkruar tekstin për ty’, ma kanë thënë me emër e mbiemër, ndërkohë që unë me atë personazh takohesha thuajse çdo ditë,” tha Oriola.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ajo tregoi se edhe pse kishte shumë informacione se cili ishte përsoni që po e sulmonte nuk ishte hakmarrë.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment