Virale

Rusi/ PAMJET shokuese! Pasi e lind, nëna fut foshnjën në qese plastike dhe e braktis pa mëshirë!

Foshnja u gjet e zhveshur dhe me shenja hipotermie nga menaxheri i supermarketeve në fshatin Cheremshan të Rusisë.
Featured image of article: Rusi/ PAMJET shokuese! Pasi e lind, nëna fut foshnjën në qese plastike dhe e braktis pa mëshirë! Nëna braktis foshnjën

RUSI– Një nënë ka braktisur foshnjën e saj të porsalindur duke e vendosur në një qese plastike prapa një supermarketi.

Foshnja u gjet e zhveshur dhe me shenja hipotermie nga menaxheri i supermarketeve në fshatin Cheremshan të Rusisë.

Nëna 36-vjeçare, e cila punonte si arkëtare në supermarket, i kishin nisur kontraktimet teksa po punonte. Ajo doli jashtë, lindi foshnjën, i preu kërthizën dhe më pas e braktisi pa mëshirë. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Megjithëse e mendoi dy herë pasi në momentin që la qesen në tokë, u zgjat edhe njëherë për ta marrë por ndryshoi mendjen në çastin e fundit.

Tashmë foshnja është dërguar në një spital në qytetin e Almetyevsk për të marrë gjithë kujdesin e duhur kriminal, ndërsa nëna është në arrest shtëpie. 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment