Virale

FOTOT/ Bebi i porsalindur në Tiranë bën “mrekullinë”, ngre dorën dhe mbledh buzët për selfie me të ëmën sapo vjen në botë

Fotot janë publikuar nga gjinekologia Anika Dokle në Facebook.
Featured image of article: FOTOT/ Bebi i porsalindur në Tiranë bën “mrekullinë”, ngre dorën dhe mbledh buzët për selfie me të ëmën sapo vjen në botë Marteniteti dhe bebi

Tiranë- Disa foto të publikuara nga mjekja gjinekologe, Anika Dokle kanë bërë xhiron në rrjet. Në to shfaqet një foshnjë e sapolindur në martenitetin “Koço Gliozheni”, e cila është pozicionuar për të bërë foto.

Foto e foshnjës

“Kur mamaja bën selfie gjatë gjithë shtatëzanisë, ndodh kjo!”, ka shkruar mjekja në diçiturën e disa foto të publikuara, në të cilat shfaqen pamje mrekulluese të foshnjës së porsalindur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Foto e foshnjës

Nuk janë të pakta reagimet për këto foto. Duhet të themi se shkrepjet kanë qenë rastësore.

Foto e foshnjës

J.V/Dosja.al

Shto Koment