Kuriozitete

Pamjet që do ju kthejnë pas në kohë, foto që rikujtojnë sesi festoheshin party-t e viteve ’90

eshje tipike të  atyre viteve dhe kërcimet e gjinive të ngjyrshme por krysisht, vals, shikoni në galerinë  më poshtë sesi bëhej një festë bë atë kohë.

TIRANË- Pavarësisht se ka ndryshuar industria e muzikës apo sa DJ të rinj mund të  jenë sot në treg, ju nuk mund të imagjinoni sesi ishte të ndiqje  një festë para viteve 90. Veshje tipike të  atyre viteve dhe kërcimet e gjinive të ngjyrshme por kreysisht, vals, shikoni në galerinë  më sipër sesi bëhej një  festë bë atë kohë.

Edhe pse ato momente janë zhdukur prej kohësh, ato rrezatojnë nostalgji përmes fotove që kanë mbetur nëpër arkiva.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi:  Brightside 

A.C/Dosja.al

Shto Koment