PolitikeVirale

Pamjet nga zyra e Metës! Presidenti patriot, mban Skënderbeun mbi tavolinë, foto nga momenti i rëndësishmën në jetë…s’mungojnë as tre fëmijët

FOTO
Për herë të parë, u zbuluan detaje dhe nga zyra e tij në Presidencë, ku mbizotërojnë fotot me tre fëmijët, Borën, Erën dhe Besartin.
Featured image of article: Pamjet nga zyra e Metës! Presidenti patriot, mban Skënderbeun mbi tavolinë, foto nga momenti i rëndësishmën në jetë…s’mungojnë as tre fëmijët Ilir Meta

TIRANË– Presidenti Ilir Meta ka pranuar rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit duke e cilësuar si të përmbushur misionin e tij. Për herë të parë, u zbuluan detaje dhe nga zyra e tij në Presidencë, ku mbizotërojnë fotot me tre fëmijët, Borën, Erën dhe Besartin.

Pas tij, kreu i shtetit ka vendosur e fëmijëve të tij teksa presin në këmbë betimin e tij si president i vendit në Kuvend. Ndërsa para tij, në tavolinën e punës është vendosur një statujë të Skënderbeut. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment