Aktualitet

PAMJET: Fillimisht u afrua njëri, si iu vu flaka makinës së shefit të Policisë, makina shpërthen në flakë para autorëve, të maskuar më së miri të dy ia mbathin me vrap

Autorët të maskuar afrohen së bashku tek makina. Njëri prej tyre shkon para dhe pasi skanon zonën, thyen xhamin e mjetit dhe pret që të vijë shoku i tij. 
Featured image of article: PAMJET: Fillimisht u afrua njëri, si iu vu flaka makinës së shefit të Policisë, makina shpërthen në flakë para autorëve, të maskuar më së miri të dy ia mbathin me vrap Momente nga djegia e makinave

VLORË- Dalin pamjet nga momenti kur makinës së shefit të policisë të Paraburgimit në Vlorë, Feim Alisinani, i është vënë flaka.

Siç duket edhe nga pamjet e siguruara nga “FaxWeb”, autorët të maskuar afrohen së bashku tek makina. Njëri prej tyre shkon para dhe pasi skanon zonën, thyen xhamin e mjetit dhe pret që të vijë shoku i tij. 

Të dy më pas hedhin lëndën djegëse në makinë dhe pasi kanë ndezur me sukses zjarrin largohen me vrap nga vendi i ngjarjes. Policia ka nisur hetimet lidhur me ngjajren por nuk dihet nëse ka rënë në gjurmët e autorëve. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al


LAJMI KRYESOR: Thyen xhamin dhe e ‘mbushën’ me benzinë, shkrumbohet makina e kryepolicit të Paraburgimit në Vlorë. Dalin PAMJET nga ‘aksioni’ i “piromanëve”

(k.m/dosja.al)

Shto Koment