Politike

PAMJET E PAPARA nga takimi i sotëm në TIRANË! Kurti pyet homologun: Po maskat? Rama e qetëson: Je në rregull

VIDEO
Po ashtu ka përmbledhur në një video të gjithë politikanët që ka pritur sot, por kohën më të madhe ia la kryeministrit të Kosovës, Albin Kurtit. Në një moment dëgjohet kur Kurti e pyet për maskat, ndërsa Rama e qetëson.
Featured image of article: PAMJET E PAPARA nga takimi i sotëm në TIRANË! Kurti pyet homologun: Po maskat? Rama e qetëson: Je në rregull Albin Kurti dhe Edi Rama

TIRANË– Kryeministri Edi Rama ka ndarë momente të tjera nga takimi i liderëve të Ballkanit Perëndimor, të zhvilluar në Tiranë. Kreu i qeverisë ka ndarë foto-albumin e plotë me momente që nuk u panë nga takimi. 

Po ashtu ka përmbledhur në një video të gjithë politikanët që ka pritur sot, por kohën më të madhe ia la kryeministrit të Kosovës, Albin Kurtit. Në një moment dëgjohet kur Kurti e pyet për maskat, ndërsa Rama e qetëson.

“Maskat? Je në rregull!,”-dëgjohet në video. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

POSTIMI I PLOTË: 


LAJMI KRYESOR: Samiti i Tiranës, Varhelyi: BE do financojë planin e investimeve, 30 mld euro! Rama: Ambicia, 15 korriku të na gjejë të në Procesin e Berlinit, nën kujdesin e Unionit (Marrëveshjet në rajon)

(k.m/dosja.al)

Shto Koment