Kuriozitete

Pamjet e mrekullueshme të kapura në hapësirat nënujore që nuk duhen humbur

Më shumë se 5.500 fotografi të realizuara nën sipërfaqen ujore janë futur në 13 kategori nga fotografi nënujor në 70 vende të botës.

Një fotograf nënujor ka arritur të kapë foto të mrekullueshme nën sipërfaqet e oqeanëve, liqenëve dhe lumenjve.

Më shumë se 5.500 fotografi të realizuara nën sipërfaqen ujore janë futur në 13 kategori nga fotografi nënujor në 70 vende të botës.

Këto pamje nënujore të klasifikuara në 70 vende të botës, janë për të mos u humbur.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: BBC

 

Shto Koment