Aktualitet

Pamje të sherrit në Fier, njolla gjaku dhe njerëz që bërtasin në spital (VIDEO)

Në tokë ka njolla gjaku dhe dëgjohen të bërtitura që vijnë nga dhomat ku po mjekohen të plagosurit.

FIER- Detaje të reja janë mësuar nga ngjarja e rëndë e ndodhur sot në Fier, ku katër  persona mbetën të plagosur. Dosja.al ka siguruar dhe video nga vendi i ngjarjes dhe nga brenda spitalit, ku shihen forca të shumta policie që kanë rrethuar godinën.

Në tokë ka njolla gjaku dhe dëgjohen të bërtitura që vijnë nga dhomat ku po mjekohen të plagosurit.

Po ashtu shihet dhe një i plagosur, i cili po transportohet për në dhomën e operacionit, pasi duket se ka amrrë plagë të rënda.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Një ngjajre e rëndë është shënuar sot në Fier. 4 persona janë lagopsur dhe tre janë arrestuar. Sherri mes dy grupeve ka nisur në Levan dhe përfundoi me përdorimin e armës brenda Urgjencës në Fier. Policia ka marrë në kontroll situatën dhe ka arrestuar autorët. Të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment