Bota

PAMJE të rënda! Punonjësit e rrahin për vdekje 40 vjeçarin, shpërthejnë protestat në Brazil 

VIDEO
Pamjet e rënda menjëherë janë shpërndarë në rrjetet sociale, duke revoltuar dhe rrjetin.  Po ashtu mësohet se për këtë aryse dhjetëra qytetarë janë ngritur në protestë.
Featured image of article: PAMJE të rënda! Punonjësit e rrahin për vdekje 40 vjeçarin, shpërthejnë protestat në Brazil  Pamje nga momenti i ngjarje

BRAZIL– Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një market në Brazil. Sipas mediave të huaja punonjësit e sigurimit të një supermarketi në Brazil kanë rrahur për vdekje një burrë. Mëosehet se viktima ishte Jao Albert Silveira Freitasa. 40 vjeçari  ishte baba i katër fëmijëve, ndërkohë personat që e kanë rrahur,  janë arrestuar.

Pamjet e rënda menjëherë janë shpërndarë në rrjetet sociale, duke revoltuar dhe rrjetin.  Po ashtu mësohet se për këtë aryse dhjetëra qytetarë janë ngritur në protestë.


Në videon rrëqethëse, që është filmuar nga njëri prej punonjësve të sigurimit të marketit, shihet brutaliteti i kolegëve të tij që rrahin burrin të cilin e grushtojnë dhe shqelmojnë, derisa ai rrëzohet me fytyrë për tokë.

(A.k.dosja.al)

Shto Koment