Aktualitet

Pamje të RËNDA/ Kamarieri dhunohet barbarisht nga katër djem në mes të Beratit, grushtat dhe shkelmat e pamëshirshëm e lënë pa ndjenja

Siç mund ta shikoni edhe vetë, i riu, që sipas denoncimit punonte kamarier, rrethohet nga katër djem të cilët ëm pas e masakrojnë me grushta e shkelma. Një tjetër përpiqet t’i ndalojë, por ata kthehen dhe i gjuajnë sërish me shkelm në kokë.
Përditësuar:

BERAT– Një video e tmerrshme është publikuar ditën e sotme në media, ku shihet se si një i ri dhunohet në mënyrë barbare. “JOQ”, ka publikuar pamjet e rënda, teksa shkruan se ngjarja ka ndodhur në qytetin e Beratit.

Siç mund ta shikoni edhe vetë, i riu, që sipas denoncimit punonte kamarier, rrethohet nga katër djem të cilët ëm pas e masakrojnë me grushta e shkelma. Një tjetër përpiqet t’i ndalojë, por ata kthehen dhe i gjuajnë sërish me shkelm në kokë.

Në fund largohen dhe e lënë të dhunuarin nën rrotat e një makinë të parkuar aty oranë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Disa djem të tjerë i vijnë në ndihmë të riut dhe telefonojnë autoritetet, por në denoncimin e mbërritur në redaksinë e “JOQ”, thuhet se nuk është marrë asnjë masë për këtë ngjarje.

Pershendetje JOQ! Ky sherr ka ndodhur para 3 ditesh ne qytetin e Beratit, ndersa sot djemte jane ne gjendje te lire. Eshte dicka shume e tmerrshme. Nuk i njoh personalisht djemte. Djali qe eshte goditur eshte kamarier me aq sa me thane ndersa sherri mendohet se ka ndodhur per motive te dobeta,”- shkruhet në denoncim.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment