Aktualitet

Pamje të frikshme/ Momenti kur makina ‘Benz’ përplas kokë më kokë ‘Smart-in’, lë të vdekur në vend 22 vjeçaren, shpëton shoqja e saj

Makina tip ‘Smart’ ku udhëtonin dy vajza, i ka prerë rrugën makinës që vinte përballë, dhe për pasojë njëra prej tyre ka përfunduar jashtë mjetit.
Featured image of article: Pamje të frikshme/ Momenti kur makina ‘Benz’ përplas kokë më kokë ‘Smart-in’, lë të vdekur në vend 22 vjeçaren, shpëton shoqja e saj

TIRANË– Videoja më poshtë është e rregjistruar nga kamerat e sigurisë në rrugën ‘Demokracia’ në Kamëz, ku humbi jetën një vajzë dhe u plagos shoqja e saj.

Makina tip ‘Smart’ ku udhëtonin dy vajza, i ka prerë rrugën makinës që vinte përballë, dhe për pasojë njëra prej tyre ka përfunduar jashtë mjetit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Goditja fatale e marrë nga makina tip Benz ka rezultuar fatale për 22-vjeçaren Alida Spahiu.

2 vajzat janë transportuar në spital për të marrë mjekim të specializuar, por njëra prej tyre nuk ka mundur t’u mbijetoj plagëve të rënda. Policia ka arrestuar 19-vjeçaren Deni Doku për veprën penale “Shkelja e rregullave të Qarkullimit Rrugor”, drjetuese e mjetit tip SMART. 2 vajzat ishin mike me njëra-tjetrën, dhe ishin në të njëjtën makinë.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment