Aktualitet

Pamje të dhimbshme/ Qytetari ecën me derrin e lidhur në biçikletë përmes Tiranës, rrëzohet dhe kafsha e gjorë përplaset në tokë

Në një moment qytetari rrëzohet dhe kafsha e gjorë përplaset në tokë. Pa e vrarë mendjen fare për derrin, ai ngrihet dhe ecën sërish me biçikletë, sikur asgjë të mos kishte ndodhur.
Featured image of article: Pamje të dhimbshme/ Qytetari ecën me derrin e lidhur në biçikletë përmes Tiranës, rrëzohet dhe kafsha e gjorë përplaset në tokë Qytetari me biçikletë dhe derrin e lidhur

TIRANË– Një qytetar ka shëtitur me një derr të lidhur ditën e sotme. Videoja e mëposhtme e publikuar nga Indeksonline tregon qytetarin që ecën me biçikletë teksa mban të lidhur derrin në timonin e biçikletës.

Në një moment qytetari rrëzohet dhe kafsha e gjorë përplaset në tokë. Pa e vrarë mendjen fare për derrin, ai ngrihet dhe ecën sërish me biçikletë, sikur asgjë të mos kishte ndodhur.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Indeks Online (@indeksonline)

Këto pamje janë filmuar ndërkohë që në sheshin “Skënderbej” u fut Arben Mema me makinën e tij dhe shkaktoi terror, por më vonë u vu në pranga.

(f.m/Dosja.al)

Shto Koment