Kuriozitete

Pamje të adhurueshme, ariu rrotullohet në borë duke lozur me një top futbolli(VIDEO)

Pamje kaq të bukura jemi mësuar t’i shohom vetëm nëpër filma, apo në ditët e sotme përmes rrjeteve sociale.

KOLORADO – Një ari duke luajtur me një top futbolli në dëborë, një pamje e adhurueshme. Ky ari ndodhet në  Boulder, Kolorado, dhe shfaqet duke u rrotulluar në dëborë në oborrin e shtëpisë së një banori.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: ABC 

A.C/Dosja.al 

Etiketa:

Shto Koment