Aktualitet

Pamje që të rrëqethin trupin! Burri lidh pas zetorit gomarin e ngordhur dhe e tërheq zvarrë gjithë rrugës, ç’fat e pret kafshën e gjorë

VIDEO
Në pamje duket se kafsha e shkretë është e ngordhur, por as në këtë rast nuk është treguar asnjë lloj respekti ndaj saj, duke i gjetur një vend për ta groposur por kanë zgjedhur ta tërheqin zvarrë.
Featured image of article: Pamje që të rrëqethin trupin! Burri lidh pas zetorit gomarin e ngordhur dhe e tërheq zvarrë gjithë rrugës, ç’fat e pret kafshën e gjorë Fotot nga videoja

GRAMSH– Një video e publikuar nga JOQ, tregon një sjellje mizore të një burri ndaj nëj kafshe. Videoja është dërguar në redaksi, nga një qytetar që ka filmuar në rrugë dhe shihet se si pas një zetori, pronari i tij ka lidhur një gomar dhe e tërheq atë zvarrë.

Në pamje duket se kafsha e shkretë është e ngordhur, por as në këtë rast nuk është treguar asnjë lloj respekti ndaj saj, duke i gjetur një vend për ta groposur por kanë zgjedhur ta tërheqin zvarrë.

Pamjet janë xhiruar në Gramsh.

Pershendetje JOQ nga gramshi, po e terheq zvarre, i ngordhur Gomari. Do e hedhi me nanji vend,’- shkruan denoncuesi që ka filmuar skenën që të ngjeth mishin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Është për të ardhur keq se si ky gomar që sot ka ngordhur nuk gjën gjetësi as pas kaq shumë vitesh që mund t’i ketë shërbyer të zotit.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment