Aktualitet

Pamje që s’kanë nevojë për fjalë/ U mori jetën 50 personave, tërmeti lë Durrësin të shkretuar (VD)

Tronditjet e tmerrshme kanë lënë pasoja, që shihet qartë edhe në zbrazëtinë e theksuar të qytetit mijëra vjeçar. 

DURRËS– Qyteti i Durrësit ka mbetur i shkretuar! Pamjet që shikoni tregojnë qytetin bregdetar që nga më i lakmuari është kthyer në një shkretëtirë gërmadhash me copëza pallatesh që kanë mbetur gjysmë të shembura.

Tronditjet e tmerrshme kanë lënë pasoja, që shihet qartë edhe në zbrazëtinë e theksuar të qytetit mijëra vjeçar. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Videoja është përgatitur nga regjisori Redi Treni dhe studioja “Nilor film”.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment