Virale

ME FOTO: Rama flet gjithë ‘pathos’ në Kuvend, tërheq vëmendjen me mimikat e tij. Deputetët ekspozojnë veshjet e dimrit, me pallto e xhupa hyjnë në sallë, çfarë s’u pa sot

Gjatë fjalës së tij në foltore, Rama mesazhet që përcolli i shoqëroi edhe me mimika të ndryshme, të cilat nuk i kanë shpëtuar fotografëve të LSA-së.
Featured image of article: ME FOTO: Rama flet gjithë ‘pathos’ në Kuvend, tërheq vëmendjen me mimikat e tij. Deputetët ekspozojnë veshjet e dimrit, me pallto e xhupa hyjnë në sallë, çfarë s’u pa sot Fotot nga Kuvendi

TIRANË– Kuvendi është rikthyer sërish sot me debate mes deputetëve të opozitës dhe kryeministrit Edi Rama.

Gjatë fjalës së tij në foltore, Rama mesazhet që përcolli i shoqëroi edhe me mimika të ndryshme, të cilat nuk i kanë shpëtuar fotografëve të LSA-së.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë edhe jashtëm deputetët kanë marrë vëmendjen e tyre me veshjet që kishin zgjedhur për ditën e sotme. Të gjithë me pallto e xhupa kanë hyrë brenda sallës së Kuvendit.

 (k.m/dosja.al)

Shto Koment