Aktualitet

Zona e rrethuar me shirita sigurie, nuk duket asnjë ‘këmbë’ njeriu, dalin PAMJET e para nga vendi ku ndodhi përplasja me armë zjarri

Pas shkëmbimit të zjarrit mes një mjeti tip “Fuoristrade” dhe një mjeti tjetër, teksa të dy ishin në lëvizje vijnë pamjet e para nga vendngjarja.
Featured image of article: Zona e rrethuar me shirita sigurie, nuk duket asnjë ‘këmbë’ njeriu, dalin PAMJET e para nga vendi ku ndodhi përplasja me armë zjarri

ELBANAS– Një person ka mbetur i plagosur pas një përplasjeje me armë zjarri të ndodhur në qendër të qytetit. I plagosuri është identifikuar si K.P., 23 vjeç.

Pas shkëmbimit të zjarrit mes një mjeti tip “Fuoristrade” dhe një mjeti tjetër, teksa të dy ishin në lëvizje vijnë pamjet e para nga vendngjarja.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Siç duket edhe nga video, Policia ndodhet në vendin ku edhe ka ndodhur përplasja dhe ka rrethuar zonën me shirit sigurie.

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Elbasan. Një fuoristradë në lëvizje ka hapur zjarr ndaj ‘Range-t’ të 23-vjeçarit Kei Piu. Mësohet se i riu ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spital dhe ka deklaruar se nuk e ka identifikuar autorin. Policia ka nisur hetimet.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment