Showbiz

‘S’kam nevojë për marrëdhënie, më fal”, partneri braktis Pamela Anderson pas 12 ditëve martesë, i jep lamtumirën me një letër

Me anë të një letre, vetë Peter i ka dhënë lamtumirën Anderson teksa shkruan se tashmë ka kuptuar se nuk ka nevojë për një marrëdhënie dashurie ndërkombëtare por për qetësi.
Featured image of article: ‘S’kam nevojë për marrëdhënie, më fal”, partneri braktis Pamela Anderson pas 12 ditëve martesë, i jep lamtumirën me një letër Pamela Anderson dhe Jon Peter
Përditësuar:

TIRANË– Martesa mes Pamela Anderson dhe Jon Peter ka përfunduar vetëm 12 ditë pas celebrimit. Me anë të një letre, vetë Peter i ka dhënë lamtumirën Anderson teksa shkruan se tashmë ka kuptuar se nuk ka nevojë për një marrëdhënie dashurie ndërkombëtare por për qetësi.

E gjithë kjo martesë me avokatët, borxhin… më ka frikësuar. Më bëri të kuptoj se në moshën 74-vjeç kam nevojë për një jetë të thjeshtë, të qetë dhe jo një marrëdhënie dashurie ndërkombëtare. Prandaj unë mendoj se gjëja më e mirë që mund të bëjmë është që unë të iki për dy ditë dhe ti të kthehesh në Kanada. Mendova se ndërtimi i një perandorie së bashku do të ishte argëtuese por gabova … Shpresoj që mund të më falësh”, i ka shkruar ai.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Gjithsesi, dyshja nuk ishin celebruar por kishin bërë vetëm ceremoninë.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment