Bota

I pagova borxhet dhe lashë gjithçka për të”, ish-burri i Pamela Anderson tregon se si mori divorcin shpërblim pas 12 ditëve martesë

Në një intervisë për Page Six, ai ka thënë se pagoi  200.000 dollarë për të larë  borxhin që ajo kishte dhe si shpërblim mori divorcin.
Featured image of article: I pagova borxhet dhe lashë gjithçka për të”, ish-burri i Pamela Anderson tregon se si mori divorcin shpërblim pas 12 ditëve martesë Pamela Anderson dhe Jon Peter

SHBA-Producenti i njohur Jon Peter, së fundmi ka treguar dhe arsyet që e detyruan të divorcohej nga Pamela Anderson vetëm pas 12 ditësh martesë.

Në një intervisë për Page Six, ai ka thënë se pagoi  200.000 dollarë për të larë  borxhin që ajo kishte dhe si shpërblim mori divorcin.

’ Unë lash gjithçka për Pam. Ajo kishte borxhe rreth 200.000 dollarë që nuk arrinte ti paguante.Kështu që unë pagova borxhet e saja dhe divorci ishte falenderimi që mora’ është shprehur Peter.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Pamela Anderson dhe Jon Peter

Martesa mes Pamela Anderson dhe Jon Peter përfundoi vetëm 12 ditë pas celebrimit. Me anë të një letre, vetë Peter i ka dhënë lamtumirën Anderson teksa shkruan se tashmë ka kuptuar se nuk ka nevojë për një marrëdhënie dashurie ndërkombëtare por për qetësi.

E gjithë kjo martesë me avokatët, borxhin… më ka frikësuar. Më bëri të kuptoj se në moshën 74-vjeç kam nevojë për një jetë të thjeshtë, të qetë dhe jo një marrëdhënie dashurie ndërkombëtare. Prandaj unë mendoj se gjëja më e mirë që mund të bëjmë është që unë të iki për dy ditë dhe ti të kthehesh në Kanada. Mendova se ndërtimi i një perandorie së bashku do të ishte argëtuese por gabova … Shpresoj që mund të më falësh”, i ka shkruar ai.

(A.K.Dosja.al)

Shto Koment